Головна » 2021 » Січень » 21 » Колишніх студентів не буває: запрошуємо до Асоціації випускників МДУ
Колишніх студентів не буває: запрошуємо до Асоціації випускників МДУ

У Маріупольському державному університеті створена Асоціація випускників. Об’єднання покликане налагодити зв’язки між випускниками, студентами та адміністрацією вишу для взаємної допомоги.

Асоціація спрямована підтримувати випускників Маріупольського університету у працевлаштуванні та підвищувати рівень кваліфікації. Крім того, об’єднання сприятиме обміну досвідом у практичній діяльності та організації круглих столів для вирішення актуальних питань за сферами діяльності.

Асоціація – це чудова можливість для випускників знайти кваліфікованих працівників, отримати підтримку у вирішенні актуальних питань та налагодити професійні зв’язки один з одним.

Для вступу в Асоціацію випускників МДУ необхідно залишити короткі відомості про себе в анкеті за посиланням.